Сметана Вероника Васильевна
Сметана Вероника Васильевна Керівник Медцентра Веслава

Сметана Вероніка Василівна - організатор і керівник стоматологічної клініки Вєслава, лікар вищої категорії, провідний спеціаліст в області естетичного протезування та імплантації зубів, дійсний член Асоціації Імплантологів України, дійсний член Асоціації приватних стоматологів, автор великої кількості статей в друкованих виданнях: "Життя і здоров'я" , "Новини Стоматологii". "Основною метою своєї діяльності вважаю організацію роботи команди професіоналів - стоматологів різних напрямків, їх координації, забезпечення наступності для оптимізації лікувального процесу і рішення проблем стоматологічного здоров'я пацієнтів клініки Веслава."

Вовк Вадим Сергеевич
Вовк Вадим Сергеевич Лікар стоматолог

Для Вадим Сергійович любов до роботи - вічний двигун професійного зростання. Він вміє встановити правильну і спокійну атмосферу на прийомі, що дає клієнтам можливість розслабитися, і як підсумок отримати якісний результат лікування. Вадим Сергійович закінчив Дніпропетровську державну медичну академію. Пройшов профільні курси по прямій реставрації фронтальної та бокової групи зубів, ортопедичної стоматології, покроковим протоколам первинного ендолікування, імплантації, професійної гігієни порожнини рота.

Вовк Валентина Игоревна
Вовк Валентина Игоревна Лікар стоматолог

Валентина Ігорівна відповідальний, цілеспрямований фахівець. Вважає, що завжди важливо виконувати свою роботу на 100%, отримувати від неї естетичне і емоційне задоволення, в цьому їй допомагає перфекціонізм, база теоретичних знань, комунікабельність і бажання створювати нове. Валентина Ігорівна закінчила Дніпропетровську державну медичну академію. Пройшла курси, присвячені прямої реставрації бічної і фронтальної групи зубів, сучасної концепції ведення дитячого прийому, ендодонтичного лікування ортопедичної стоматології, імплантації, професійної гігієни порожнини рота.

Сидоренко Вячеслав Николаевич
Сидоренко Вячеслав Николаевич Лікар стоматолог - Ортопед

Закінчив Дніпропетровську Державну Медичну Академію в 2005 р за фахом стоматологія. Інтернатуру проходив на базі Дніпропетровської обласної стоматологічної поліклініки. В'ячеслав Миколайович ставиться до своєї роботи з великою відповідальністю. Грамотний, акуратний фахівець, уважний до своїх пацієнтів. Стоматологія - не тільки його професія, а й хобі. Однак, у вільний від роботи час цікавиться автомобілями і всім, що з ними пов'язано.

alt Веслава Контакты:
Адрес: Украина Днепр, Тверская, 19
Телефон:+38(050)786-66-51, Электронная почта: veslava@i.ua График работы: